Ohlédnutí za plesem

V pátek 24. února se konal v sále blanenského Dělnického domu již tradiční ples Základní školy speciální a zapsaného spolku Počítáte s námi? Letos byl o to více výjimečný, že se uskutečnilo jeho již 25. výročí. Ples byl stejně tak jako obvykle maškarní a jeho výtěžek poputuje na pořízení rehabilitačních nebo kompenzačních pomůcek, případně na zajištění nadstandartních terapií pro naše děti a žáky.

Celý večer nás k tanci a poslechu provázeli Martin a Martin z hudební skupiny Velvet. Vidět jsme mohli pod vedením paní učitelky Prudké i mažoretky Motýlek z Rájce-Jestřebí nebo Spolek přátel Pojďte s námi za pohádkou.

Poděkování patří tedy jim, všem kteří přispěli svým darem do tomboly, ale také všem návštěvníkům ve svých kreativních karnevalových kostýmech.

 Fotografie z plesu naleznete v sekci FOTOGALERIE.