Prosba o pomoc

Vážení rodiče, přátelé školy,

obracíme s na Vás s prosbou o pomoc. Jak jistě z jednoho z předešlých příspěvků víte, naše škola pořádá ve spolupráci se zapsaným spolkem "Počítáte s námi?", maškarní ples. Výtěžek tohoto plesu je využíván na pořízení rehabilitačních či kompenzačních pomůcek nebo na zajištění nadstandartních terapií pro naše děti a žáky. Jak lze tedy pomoci? Kdo někdy navštívil ples ZŠS Blansko, tak ví, že je známý bohatostí tomboly, kdy může vyhrát téměř každý. Organizátoři plesu již několik měsíců předem oslovují podnikatele, svoje známé, rodiny, aby pomohli zajistit dombolu dárkem nebo případně finanční částkou, za kterou se následně výhry nakoupí. Je tedy zcela jen na Vás, zda se rozhodnete pomoci podpořit jejich úsilí. Pomoc je dobrovolná a předem za ni děkujeme.