Prosinec v naší škole

Co by to bylo za začátek adventu bez rozsvícení vánočního stromečku? A tak jsme si i my rozsvítili na školní zahradě vánoční stromeček. Celá akce proběhla za hudebního doprovodu vánočních písní a koled. Děti si stromeček ozdobili vlastnoručně vyrobenými ozdobami.

O několik dnů později do školy dorazili naši kamarádi Šmoulové, kteří přinesli jako sponzorský dar výtěžek z pohádkového pochodu s názvem Pojďte s námi za pohádkou. Tímto chceme organizátorům a všem účastníkům tohoto pochodu poděkovat.

Následně se děti pomalu ladily na Mikuláše, anděly a tolik obávané čerty. Týden začal nejprve družinovou návštěvou Mikuláše ve školní družině a pokračoval návštěvou Mikuláše ve škole. Hodné děti od něj dostaly balíček sladkostí a ty zlobivé? Takové my ve škole nemáme... :-) Celý týden potom zakončila v prostorách školy Čertovská bojovka, kterou děti a žáci zvládli na výbornou a v závěru hry dokázaly z pekla vysvobodit ztracené děti.

 

Další fotografie z akcí si můžete prohlédnout ve fotogalerii.